Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        2 Haziran 2020 Salı
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


Ziyaret Sayısı : 4314
Haber Tarihi: 5.6.2011 15:41:32

2011 ALS Sonuçları Açıklandı

2011 ALS Sonuçları Açıklandı
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

30 Nisan 2011 tarihinde gerçekleştirilen Türk Silahlı Kuvvetleri Askeri Liseler ile Bando Astsubay Hazırlama Okulunda Öğrenim Görecek Öğrencileri Seçme  Sınavı’nın (2011-ALS) değerlendirme işlemleri tamamlandı.

Sonuçlar 30 Mayıs 2011 günü saat 14.00’ten itibaren ÖSYM'nin  http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklandı.

Sınava 44.462 aday girdi. Türkçe Testi, Sosyal Bilimler Testi, Matematik Testi ve Fen Bilimleri Testinden oluşan sınav 100 sorudan oluştu.

Adaylar ÖSYM tarafından yapılan yazılı sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecekler. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Kara, Deniz ve Hava KuvvetleriKomutanlıkları ile Gülhane Askeri Tıp Akademisi Komutanlığınca yazılı sınav sonucuna göre belirlenen baraj puanlarını aşan adayların 2. seçim aşamalarının yapılacağı Hava Harp Okulu Komutanlığında hazır bulunacakları tarih  http://www.tsk.tr ve http://www.hho.edu.tr  internet adreslerinde yayımlanacaktır. 2. Aşama Sınavlarına katılmaya hak kazanan adaylar, 2. aşama sınavlarına ilişkin ayrıntılı bilgiyi belirtilen internet adreslerinden edinmelidir. 

2011-ALS Sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional