Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        21 Nisan 2019 Pazar
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


Ziyaret Sayısı : 633
Haber Tarihi: 02.10.2015 10:14:06

Aöf İktisat ve İşletme Fakülteleri 2015-2016 Öğretim Yılı Lisans Tamamlama İnternet Başvuru ve Kayıt Duyurusu

Aöf İktisat ve İşletme Fakülteleri 2015-2016 Öğretim Yılı Lisans Tamamlama İnternet Başvuru ve Kayıt Duyurusu
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

Bu duyuru, fakülte veya yüksekokulların 4 yıllık lisans programlarında okurken önlisans diploması alarak ayrılanlardan, önlisans mezuniyet alanları Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinde Lisans Tamamlamak İçin Başvurabilecek programlar listesinde bulunanların, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 5. yarıyılına lisans tamamlamak için başvuracakların İnternet Başvuru ve Kayıt işlemlerini kapsamaktadır.

İnternetten Başvuru İşlemleri    

28 Eylül 2015 Pazartesi günü başlayıp 09 Ekim 2015 Cuma günü saat 17.00’de sona erecektir.
İnternetten Başvuru Adresi    

http://kayit.anadolu.edu.tr

İnternetten başvuru yapmayan adaylar kayıt yaptıramaz. İnternetten başvuru yapmak kayıt için yeterli değildir.

09 Ekim 2015 tarihinden sonra İnternetten veya başka bir yöntemle başvuru yapılması mümkün değildir. Elektrik kesintisi, teknik arızalar veya İnternet hattınızın kesik olması vb. nedenlerle başvuru yapamama durumunda kalmamanız için başvurunuzu son günleri beklemeden yapınız. İnternetten başvuru süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.

Adaylar, 2015-2016 Öğretim Yılı Dikey Geçiş ve Lisans Tamamalama İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu’nda açıklanan kayıt belgelerini hazırlayarak illerdeki AÖF bürolarına bizzat başvurarak kayıt yaptırabilirler.

İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu ile Öğrenci Kılavuzuna www.anadolu.edu.tr/acikogretim “Kılavuzlar” bağlantısından ya da http://kayit.anadolu.edu.tr İnternet başvuru sitesinden ulaşılabilir.
Kayıt İşlemleri    

28 Eylül 2015 Pazartesi günü başlayıp, 08 Ekim 2015 Perşembe günü mesai saati bitiminde sona erecektir.
Mazeretli Kayıt İşlemleri    

09 Ekim 2015 Cuma günü mazeretli olanların kayıtları yapılacaktır.

03 Ekim 2015 Cumartesi günü AÖF büroları kayıt işlemleri için açık olacak ve kayıt yapılacaktır.

Adaylar, 28 Eylül - 08 Ekim 2015 tarihleri arasında illerde bulunan Açıköğretim Fakültesi bürolarına bizzat başvurarak kayıtlarını gerçekleştireceklerdir. Bu tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar 09 Ekim 2015 tarihinde bizzat veya yakınları aracılığıyla kayıt yaptırabilirler. 09 Ekim 2015 tarihinden sonra mazeret beyan ederek kayıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek ve kayıtları kesinlikle yapılmayacaktır.

Kayıt belgeleri eksik ise kayıt yapılmaz ve belgeleri tamamlamak üzere ek süre verilmez. Kayıt süresi uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun kaydını yaptırmayan adaylar Fakülteye kayıt hakkını kaybederler ve herhangi bir hak iddia edemezler. Posta ile kayıt yapılmaz.

İnternet Başvuru ve Kayıt ile ilgili resmi çağrı bu ilanla yapılmaktadır.

Adaylar, 28 Eylül - 09 Ekim 2015 tarihleri arasında yapılacak ders transferi ve muafiyet işlemlerine ilişkin ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional