Sinavlar.Net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >MEB >AİO
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

AÇIK İLKÖĞRETİM'DE ERKEN MEZUN OLMA FIRSATI!!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
emel Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı emel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: AÇIK İLKÖĞRETİM'DE ERKEN MEZUN OLMA FIRSATI!!!
    Gönderim Zamanı: 18.Temmuz.2010 Saat 19:24
acikögretim ilkokuluna kayit olmak istiyorum nasil erken mezun olunuyor neler yapmam gerekiyor ayrintili bilgi verirseniz cok sevinirim acele.
Yukarı Dön
refika Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı refika Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Nisan.2009 Saat 10:46
Orjinalini yazan: kardelen

Açık İlköğretim Okulu'nun yönetmeliği değişmiş ve yeni yönetmeliği 16.03.2009 tarih ve 27171 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır.

Yeni yönetmeliğe göre başarılı olan öğrenciler 1 öğretim yılı içinde mezun olabilecekler, buraya kadar çok güzel, kötü olan kısmı şu ki bu yönetmelik önümüzdeki yıl yürürlüğe girecek, bu durumda 7. sınıf öğrencileri bu haktan yararlanamıycak ve bir yıl daha kaybedecekler. Önümüzdeki yıl yeni kayıt yaptıranlar da "3 yıldır okuyanlarla" birlikte mezun olacaklar. Kabul edersiniz ki okuma şansı olamamış ve kendine ikinci bir şans arayan kişiler için bir yıl çok önemli bir zaman dilimi...

Sizlerden isteğim Açık İlköğretim 7. sınıf öğrencileri lütfen http://www.meb.gov.tr/ adresinde E-Bilgi Edinme Sistemine girip, verilen bu haktan yarlanmak istediğinize dair bir form doldurun. Böylelikle belki bizim için de bir ek sınav açılabilir.

Lütfen haberi olmayan arkadaşlarımızı haberdar edelim.

Arkadaşlar BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR, duyarlı olanlarınıza şimdiden teşekkür ederim...
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Gönderilenler: 46
  Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Mart.2009 Saat 21:09

bilgilendirme için teşekkür ederiz.

Yukarı Dön
kardelen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı kardelen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Mart.2009 Saat 18:06

Açık İlköğretim Okulu'nun yönetmeliği değişmiş ve yeni yönetmeliği 16.03.2009 tarih ve 27171 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır.

Yeni yönetmeliğe göre başarılı olan öğrenciler 1 öğretim yılı içinde mezun olabilecekler, buraya kadar çok güzel, kötü olan kısmı şu ki bu yönetmelik önümüzdeki yıl yürürlüğe girecek, bu durumda 7. sınıf öğrencileri bu haktan yararlanamıycak ve bir yıl daha kaybedecekler. Önümüzdeki yıl yeni kayıt yaptıranlar da "3 yıldır okuyanlarla" birlikte mezun olacaklar. Kabul edersiniz ki okuma şansı olamamış ve kendine ikinci bir şans arayan kişiler için bir yıl çok önemli bir zaman dilimi...

Sizlerden isteğim Açık İlköğretim 7. sınıf öğrencileri lütfen http://www.meb.gov.tr/ adresinde E-Bilgi Edinme Sistemine girip, verilen bu haktan yarlanmak istediğinize dair bir form doldurun. Böylelikle belki bizim için de bir ek sınav açılabilir.

Lütfen haberi olmayan arkadaşlarımızı haberdar edelim.

Arkadaşlar BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR, duyarlı olanlarınıza şimdiden teşekkür ederim...

Düzenleyen kardelen - 18.Mart.2009 Saat 18:08
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz
    Web Stats