Sinavlar.Net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >MEB >AİO
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

AİO Kayıt Yenilemeler Başladı Son Gün 31 Ağustos!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kardelen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
  Alıntı kardelen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: AİO Kayıt Yenilemeler Başladı Son Gün 31 Ağustos!
    Gönderim Zamanı: 08.Temmuz.2009 Saat 08:43
2009-2010 1. dönem kayıt yenileme işlemleri başlamıştır ve işlemler 31 Ağustos'ta sonlanıcaktır. Ben 8. sınıf öğrencisiyim dün gittim kaydımı yenilettim, kitaplarımı aldım ve ders çalışmaya başladım. Bu sene 1. dönem sınavları 14 Kasım'da yapılacak ve kitabın tamamından sorumluyuz, biran önce kayıt yeniletip, kitaplarınızı alarak ders çalışmaya başlamanız yararınıza olacaktır.

Düzenleyen kardelen - 04.Ağustos.2009 Saat 14:22
Yukarı Dön
refika Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı refika Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Ağustos.2009 Saat 12:40
merhaba arkadaşlar bir konu hakkında bilgi almak istiyorum ben 7ci sınıfa geçtim 8ci sınıftanda 4 ders verdiler bütün kitabın ünitelerinden mi?
sınava gircem peki 2ci ve 3 cü sınavlar var bunlardan hangi derslere gircez
Yukarı Dön
kardelen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı kardelen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Ağustos.2009 Saat 14:34
Orjinalini yazan: refika

merhaba arkadaşlar bir konu hakkında bilgi almak istiyorum ben 7ci sınıfa geçtim 8ci sınıftanda 4 ders verdiler bütün kitabın ünitelerinden mi?
sınava gircem peki 2ci ve 3 cü sınavlar var bunlardan hangi derslere gircez

Evet kitapların tamamını çalışmalısınız;  almadığınız  dersleri de 2. sınavda verip başarılı olursanız mezun olursunuz bence 3. sınava girmezsiniz.
Yukarı Dön
lale Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı lale Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Ağustos.2009 Saat 17:30
slm kadelen, ben 8. sınıf öğrecisiyim 12 temmuzda kaydımı  yenilettim bana kitap yok dediler ..bir aydır halk eğitimime gidip sürekli kitaplar geldimi diye soruyorum gelmedi diyorlar ...siz ne zaman kayıt yenilettiniz ve kitapları nasıl aldınız ?bilgilendirirseniz sevinirim.

Düzenleyen lale - 03.Eylül.2009 Saat 16:35
Yukarı Dön
kardelen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı kardelen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Ağustos.2009 Saat 13:00
Orjinalini yazan: lale

slm kadelen, ben 8. sınıf öğrecisiyim 12 temmuzda kaydımı  yenilettim bana kitap yok dediler ..bir aydır halk eğitimime gidip sürekli kitaplar geldimi diye soruyorum gelmedi diyorlar ...sen ne zaman kayıt yenilettin ve kitapları nasıl aldın ?bilgilendirirsen sevinirim.

Merhaba Lale ben 7 Temmuz'da kaydımı yenilettim ve aynı gün H.E.M'den kitaplarımı aldım size tavsiyem diğer H.E.M lerine de başvurun, hepsinin kitap dağıtım zamanları farklı kimi aynı gün veriyor kimi 2 ay sonra!..
Yukarı Dön
lale Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı lale Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Ağustos.2009 Saat 14:36
Orjinalini yazan: kardelen

slm kadelen, ben 8. sınıf öğrecisiyim 12 temmuzda kaydımı  yenilettim bana kitap yok dediler ..bir aydır halk eğitimime gidip sürekli kitaplar geldimi diye soruyorum gelmedi diyorlar ...sen ne zaman kayıt yenilettin ve kitapları nasıl aldın ?bilgilendirirsen sevinirim.

Merhaba Lale ben 7 Temmuz'da kaydımı yenilettim ve aynı gün H.E.M'den kitaplarımı aldım size tavsiyem diğer H.E.M lerine de başvurun, hepsinin kitap dağıtım zamanları farklı kimi aynı gün veriyor kimi 2 ay sonra!..

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ..ben merkez   H.E M  de kayıt yenilettim ,siz hangi H.E M  den aldınız kitapları...
Yukarı Dön
kardelen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı kardelen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Ağustos.2009 Saat 16:47

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ..ben merkez   H.E M  de kayıt yenilettim ,siz hangi H.E M  den aldınız kitapları...

Tekrar merhaba; ben Ankara Etimesgut H.E.M'nde kaydımı yenilettim.
Yukarı Dön
lale Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı lale Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Eylül.2009 Saat 16:38

slm kadelen, ben 8. sınıf öğrecisiyim 12 temmuzda kaydımı  yenilettim bana kitap yok dediler ..bir aydır halk eğitimime gidip sürekli kitaplar geldimi diye soruyorum gelmedi diyorlar ...siz ne zaman kayıt yenilettiniz ve kitapları nasıl aldınız ?bilgilendirirseniz sevinirim.

Yukarı Dön
hasan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı hasan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Ocak.2010 Saat 17:03
ya kardelen son kayıt yenileme tarihi nezaman haberin varmı acaba
hasan hatice meliha
Yukarı Dön
Alisivri Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı Alisivri Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Mart.2010 Saat 16:17
Aİo da yaş sınırı varmı  acaba ?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz
    Web Stats