Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        21 Mayıs 2019 Salı
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

Ziyaret Sayısı : 28207
Haber Tarihi: 09.12.2011 10:37:52

Açıkilköğretim Okulu Sınav Giriş Yerleri

Açıkilköğretim Okulu Sınav Giriş Yerleri
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

11 Aralık Pazar günü yapılacak olan Açıkilköğretim Okulu 2011-2012 Yılı I. Dönem sınavın, sınav yerleri belli oldu. Sınava girecek olan öğrenciler MEB WEB sayfasındaki Öğrenci Girişinden AİO Bilgi Sistemine kullanıcı adı ve şifresini girerek "Bilgi Kontrol Ekranları" mönüsü altındaki "Öğrenci Sınav Giriş Bilgileri" ekranından sınav yerlerini öğrenebilirler.

Sınav giriş yerleri adreslere gönderilmeyecektir.

11 Aralık Pazar günü yapılacak olan 2011-2012 Yılı I. Dönem sınavı Van ili ve İlçelerinde yapılmayacaktır. Van İli ve İlçelerinde sınava girecek öğrencilerimiz, sınava girmek istediği il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerine sınavdan önce sınav giriş belgeleri ile başvurmaları durumunda yedek salonlarda sınava alınacaktır


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional