Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        20 Şubat 2019 Çarşamba
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

Ziyaret Sayısı : 3965
Haber Tarihi: 16.06.2011 09:43:11

Aol 2. Dönem Sınav Sonuçları Açıklandı

Aol 2. Dönem Sınav Sonuçları Açıklandı
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

07-08 Mayıs 2011 tarihinde yapılan II. Dönem sınavlarının sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarınızı öğrenmek için buraya tıklayınız.

Mezun olan öğrencilerin diplomaları en kısa zamanda basılarak illere gönderilecektir. Mezun olduğuna dair yazıya ihtiyaç duyan öğrenciler bölgelerinde bulunan genel liseler ve Milli Eğitim Müdürlüklerince görevlendirilen Anadolu Liseleri Müdürlüklerinden veya Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerinden alabilirler.

Çıkma Belgesine acilen ihtiyaç duyan öğrencilerimizin öncelikle, ilgili bankalara (T.C. Ziraat Bankası, T.C. Vakıflar Bankası, T.C. Halk Bankası) 10 TL'lik diploma harcını yatırmaları gerekmektedir. Sonra diploma harcını yatırdıklarına dair dekont ile birlikte, bir dilekçe ile (çıkma belgesi dilekçe örneği için tıklayınız) Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne posta/kargo ile gönderdikleri takdirde Çıkma Belgesi düzenlenip, en kısa zamanda dilekçelerinde belirtmiş oldukları adrese gönderilecektir.


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional