Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        20 Şubat 2019 Çarşamba
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

Ziyaret Sayısı : 1779
Haber Tarihi: 29.11.2012 10:21:57

II. Dönem Sonunda Mezun Olan Öğrencilerin Diplomaları Gönderildi.

II. Dönem Sonunda Mezun Olan Öğrencilerin Diplomaları Gönderildi.
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

2011-2012 Eğitim Öğretim yılı 3. Dönem sınavları ( 28-29/07/2012 ) sonucunda mezun olan öğrencilerimizin diplomaları koordinatör Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine gönderilmiştir. Öğrencilerimiz diplomalarının hangi halk eğitim merkezine gönderildiğini, diplomasının basılıp basılmadığını, diploma basılmamış ise nedenini öğrenmek için öğrenci numaranız ve şifrenizle birlikte sisteme girerek Mezuniyet İşlemleri menüsü altındaki Diploma Bilgileri seçeneğine tıklamaları gerekmektedir.

Diplomasını alacak öğrencilerimiz ilgili bankalara ( Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ) diploma harçlarını ödeyerek (10 TL ) dekontları ile birlikte kendileri veya vekalet verdikleri kişi aracılığıyla diplomalarını alabilirler. Daha önce Çıkma Belgesi alan öğrencilerimiz diploma harç ücretini ödediklerinden tekrar diploma harç ücreti ödemeden, ellerinde bulunan çıkma belgesiyle birlikte müracaat edeceklerdir. (Çıkma belgesini almış ve bu belgenin aslını bir kuruma vermiş ya da kaybetmiş olan öğrenciler veya vekilleri, kendi el yazıları ile bu durumlarını bildiren bir dilekçe ile başvurmak suretiyle diplomalarını teslim alabilirler.)


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional