Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        20 Şubat 2019 Çarşamba
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

Ziyaret Sayısı : 588
Haber Tarihi: 10.11.2015 10:53:49

Aol 02-03 Ocak 2016 tarihinde yapılacak olan Sınavlar için Ders Seçme İşlemleri Tamamlandı

Aol 02-03 Ocak 2016 tarihinde yapılacak olan Sınavlar için Ders Seçme İşlemleri Tamamlandı
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

2015-2016 Eğitim-öğretim yılı I. Dönem 02-03 Ocak 2016 tarihlerindeki sınava katılacak öğrencilerimiz için kayıt yenilme ve ders seçme işlemleri tamamlanmış olup ders seçme ve sınav yeri güncelleme ekranları öğrencilerimize kapatılmıştır.

2015-2016 Eğitim-öğretim yılı I. dönem kayıt yenileme ücretini anlaşmalı bankalara yatırmış mazeretleri nedeniyle irtibat bürolarından kaydını yeniletememiş veya sınavına gireceği dersleri sistem üzerinden seçememiş olan öğrencilerimizin kayıt yenileme ve ders seçme işlemleri Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemi tarafından yapılmaktadır. Öğrencilerimiz seçtikleri veya sistem tarafından seçilen derslerden sınava girmek zorundadır.

Öğrencilerimiz sınavına girecekleri dersleri internet sayfamızdaki 'Öğrenci Girişi'nden sisteme girerek Genel Bilgiler sekmesi altıda 'Ders Bilgileri(alınan)' butonundan 'Dönem Dersleri'ni tıklayarak açılan sayfada '2015/1' dönemini seçerek öğrenebilirler.

Ders kitaplarını almak isteyen öğrencilerimiz kendilerine en yakın Halk Eğitimi Merkezine giderek alabilirler. Öğrencilerimiz isterlerse ders kitaplarını www.aol.meb.gov.tr adresindeki Ders Kitapları bölümünden PDF alarak indirebilirler.

Açık Öğretim Lisesi 2015-2016 eğitim öğretim yılı I. Dönem sınavı 02-03 Ocak 2016 tarihinde yapılacaktır. Öğrencilerimizin sınav giriş yerlerini (herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması halinde) 21 Aralık 2015 tarihinden itibaren internet sayfamızdan öğrenerek, belgelerinin çıktılarını alabileceklerdir. I. Dönem sınav hazırlık dönemine girilmesi nedeniyle sınav yeri veya ders değişikliği talebiyle Açık Öğretim Lisesi ve ALO 147'nin aranmaması gerekmektedir.


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional