Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        20 Şubat 2019 Çarşamba
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

Ziyaret Sayısı : 518
Haber Tarihi: 16.11.2015 09:57:08

2014/3 Diplomaları Gönderildi

2014/3 Diplomaları Gönderildi
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

08-09 Ağustos 2015 tarihinde yapılan, 2014-2015 eğitim öğretim yılı III. Dönem (2014-3) sınavları sonuncunda mezun olan öğrencilerimizin diplomaları halk eğitimi merkezi müdürlüklerine gönderilmiştir. Öğrencilerimiz diplomalarını 16 Kasım 2015 tarihinden itibaren koordinatör halk eğitimi merkezi müdürlüklerinden alabilirler..

Öğrencilerimizin diplomalarını alabilmeleri için diplomalarının hangi halk eğitimi merkezi müdürlüğünde gönderildiğini Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemine girerek "Mezuniyet İşlemleri" altında bulunan "Diploma Bilgileri" kısmından öğrenebilirler.

Bazı öğrencilerimizin "Daha Önce Mezun Olduğu Okul" bilgisinin eksik olması veya dosyalarının halk eğitimi merkezi müdürlükleri tarafından Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemine taranarak aktarılmaması nedeni ile basılamamıştır.

Belge ve bilgileri eksik olan öğrencilerimizin dosyalarının bulunduğu halk eğitimi merkezi müdürlüklerine müracaat ederek evraklarının Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemine taratarak aktarılmasını sağlayacaklardır. Daha sonra Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünü 0 312 213 01 75 nolu faks veya aciklise@meb.gov.tr mail adresine yazacakları dilekçe aracılığı ile bilgilendirmeleri durumunda, diplomaları basılarak istenilen halk eğitimi merkezi müdürlüğüne gönderilecektir.(2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı 2. döneminden itibaren mezun olan öğrencilerimizden diploma harcı alınmamaktadır.)

Not : I. ve II. ek sınavlar sonucunda mezun olan öğrencilerimizin, diploma basım işlemleri son aşamaya gelmiştir. Ek sınavla mezun olan öğrencilerimizin diplomaları Kasım ayı sonunda Koordinatör Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerine gönderilecektir.


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional