Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        20 Şubat 2019 Çarşamba
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

Ziyaret Sayısı : 457
Haber Tarihi: 08.02.2016 10:09:48

Aol Kayıt Yenileme ve Yeni Kayıt Ücretlerinin Yatırılması

Aol Kayıt Yenileme ve Yeni Kayıt Ücretlerinin Yatırılması
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

Kayıt yenileme veya yeni kayıt yaptıracak öğrencilerin anlaşmalı bankalara "yeni kayıt veya kayıt yenileme" ücreti yatırma işlemi 5 Şubat 2016, saat 23:59'a kadar devam edecektir. Öğrencilerimiz belirtilen gün ve saate kadar anlaşmalı bankaların bankamatiklerden ücretlerini yatırabilecekler.

Kayıt yenileme veya yeni kayıt yaptıran öğrencilerin sistem üzerinden ders seçme işlemi 8 Şubat 2016, mesai bitimine kadar devam edecektir.

Kayıt yenileme veya yeni kayıt yaptıran öğrencilerin sınava girmek istedikleri "sınav merkezini" kontrol etmeleri gerek duyuluyorsa 8 Şubat 2016 mesai bitimine kadar güncellenmelidir.

Yeni kayıt yaptıran veya otomatik olarak kayıt yenileme işlemini yaptıran öğrencilerimizin, öğrencilik durumları "2015-2 aktif" olduğunda veya ders seçme işlemini yapabiliyorlar ise yeni kayıt veya kayıt yenileme işlemleri sistem üzerinden tamamlanmış demektir. Bu nedenle kayıt yenileme veya yeni kayıt işlemlerinin yapılıp yapılmadığının kontrolünü sistem üzerinden yapmaları, bu işlem için kurumların aranmaması.

Halk eğitim merkezi ve mesleki eğitim merkezi müdürlüklerine yeni kayıt işlemi yapabilmeleri için Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemi 8 Şubat 2016, mesai bitimine kadar açık kalacaktır. 8 şubat 2016 tarihi mesai bitimine kadar öğrencilerin tamamının sistem üzerinden 2015-2 aktifleştirme işlemini tamamlamaları gerekmektedir.


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional