Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        18 Haziran 2019 Salı
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


Ziyaret Sayısı : 582
Haber Tarihi: 23.10.2015 12:54:56

PAEM 1.Yedek Planlaması Sonuçları Açıklandı

PAEM 1.Yedek Planlaması Sonuçları Açıklandı
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

2015 yılı PAEM giriş sınavları sonucunda yedek aday olarak belirlenen ve 1.yedek planlamasında müracaat sırası gelen yedek adayların PAEM Giriş ve Eğitim Öğretim Yönetmeliği’nin 22.maddesinin 2.fıkrası gereğince 25/ 10/ 2015 Pazar günü saat 17:00’ a kadar Polis Akademisi Gölbaşı yerleşkesinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Müracaat sırası gelmeyen adayların 2. Yedek planlamasını www.pa.edu.tr adresinden takip etmeleri gerekmektedir.

Adayların intibak eğitimine gelirken 2 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı ve intibak eğitimi süresince ihtiyaç duyacakları diğer eşyalar (yatak kıyafetleri, spor eşyaları, kişisel temizlik malzemeleri, kravat, kurşun ve tükenmez kalem vb.) ile mavi gömlek (tercihen açık renk) ve koyu renk kumaş pantolonlarını (lacivert-siyah) eğitim kıyafeti olarak yanlarında getirmeleri gerekmektedir.
 

PAEM 1.Yedek Planlaması Sonuçları için tıklayınız

 


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional