Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        18 Eylül 2021 Cumartesi
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


Ziyaret Sayısı : 5135
Haber Tarihi: 6.8.2009 14:16:24

Güvenlik Bilimleri Fakültesine Adaylarının Dikkatine

Güvenlik Bilimleri Fakültesine Adaylarının Dikkatine
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi 2009 Yılı Başvuru ve Öğrenci Seçme Kılavuzu başvuru sırasında istenen belgeler başlıklı bölümün 8. maddesinde yer alan (50 TL) sınav ücretinin, Polis Akademisi Döner Sermaye İşletmesi Halkbankası Gölbaşı Şubesi(80000016) nolu hesaba yatırılması gerekmektedir. (Dekontta açıklama olarak başvuru sahibinin adının ve TC kimlik numarasının yazılması zorunludur, Öm; *********** TC Kimlik nolu Ahmet CAN adına Güvenlik Bilimleri Fakültesi sınav ücreti)
NOT: KESİNLİKLE HAVALE ÜCRETİ ÖDEMEYİNİZ.SÖZ KONUSU HESABA HAVALE ÜCRETİ YOKTUR. HAVALE ÜCRETİ TALEP EDİLDİĞİ TAKTİRDE, DURUMU LÜTFEN 0312 484 16 37 NOLU GÖLBAŞI HALK BANKASI ŞUBESİNE BİLDİRİNİZ.


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional