Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        25 Haziran 2024 Salı
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


 

Sinavlar.Net Reklam Seçenekleri

 
Sinavlar.Net Sınava girecek kişilere yol göstermek ve yardımcı olabilmek için kurulmuş bir sitedir.

Ö.S.Y.M Sınavları MEB Sınavları ve A.Ö.F. Sınavları başta olmak üzere ülkemizde geniş kitlelere hitap eden sınavlar hakkında sizlere doyurucu bilgi vermek ve tüm sınavlara tek bir elden ulaşabilmenizi sağlayabilmek için kurulmuştur. Sitemiz vasıtasıyla sınav tarihleri, kayıtlar, başvuru ve değerlendirme, sınav sonuçları, sınav soruları, sınav haberleri sınav duyuruları gibi bilgilere erişebilirsiniz. Bunun dışında burslar, eğitim haberleri, üniversite adresleri, tc kimlik no vergi kimlik no v.b. birçok işlemi sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Sinavlar.Net'in 100 ün üzerinde arama motoru ve kişisel sitelerde linki ya da bannerı bulunmakta ve ziyaretçi sayısı , istikrarlı bir şekilde artarak , sitenin tanınma yüzdesi her geçen gün çoğalmaktadır.

Sitemizi özellikle gençler ziyaret etmekte olup sınavların niteliğine göre orta yaş grubuda sitemizi ziyaret etmektedir. Sitemizin 1000 in üzerinde üyesi vardır ve günlük tekil hiti 18.000 ve üstü, günlük sayfa gösterimi 90.000 in üzerindedir. Aylık 560.000 tekil ziyaretçi ve 16.800.000 sayfa gösterimi yapmaktadır.

Mail: sinavlar@gmail.com

Reklam Ücretleri ve alanları hakkında geniş bilgi almak için mail  yolu ile iletişime geçebilirsiniz.


Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional