Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        30 Mayıs 2020 Cumartesi
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


LYS Oturumlar

LYS Oturumlar

LYS 5 oturumdan oluşmaktadır. Bunlar:

LYS 1 = Matematik ve Geometri Sınavından oluşmaktadır. Bu sınav ÖSS'deki Mat-2 testine karşılık gelmektedir.Soru sayısının en az 100 en çok 180 olması beklenmektedir.

LYS 2 = Fen Bilimleri (Fizik, Kimya, Biyoloji) Sınavından oluşmaktadır. Bu sınav ÖSS'deki Fen-2 testine karşılık gelmektedir.Soru sayısının en az 100 en çok 180 olması beklenmektedir.

LYS 3 = Türk Dili ve Edebiyatı, Coğrafya-1 Sınavından oluşmaktadır. Bu sınav ÖSS'deki Edebiyat-Sosyal testine karşılık gelmektedir.Soru sayısının en az 100 en çok 180 olması beklenmektedir.

LYS 4 = Sosyal Bilimler (Tarih, Coğrafya-2, Felsefe grubu) Sınavından oluşmaktadır. Bu sınav ÖSS'deki Sos-2 testine karşılık gelmektedir.Soru sayısının en az 100 en çok 180 olması beklenmektedir.

LYS 5 = Yabancı Dil Sınavından oluşmaktadır. Bu sınav ÖSS'dekiYabancı Dil Sınavı testine karşılık gelmektedir.Soru sayısının en az 100 en çok 180 olması beklenmektedir.

Copyright © 2002- 2015 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional