Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        15 Kasım 2019 Cuma
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


Ziyaret Sayısı : 9764
Haber Tarihi: 1.1.2007

bursa hosting hizmetleri

bursa hosting hizmetleri
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

bursa hosting tüm fiziksel sunucularında en uygun donanım ve yazılımları bir araya getirerek sanallaştırdığı, RAİD 10 yapısı ile veri güvenliğini önemsediği sunucularda sorunsuz ve kesintisiz hizmet vermektedir.Sunucularınız zaman sınırı olmadan isteğiniz doğrultusunda ücretli olarak cloud yada local backup serverlarımıza yedek alınabilir.. Sanal sunuculara dilediğiniz işletim sistemi yükleyebilir,tüm uygulamalarınızı sorunsuz çalışıtrabilirsiniz.işletim sistemi yüklerken standart olarak 64bit ve en son sürümler kurulup teslim edilir.

Sınavlara ilişkin ayrıntılı bilgiler http://www.spk.gov.tr internet adresinin "Lisanslama Sınavları" başlığı altında bulunan Sınav Kılavuzunda yer almaktadır.


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional