Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        21 Ocak 2020 Salı
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


SPK Sınav Kuralları

SPK Sınav Kuralları
Sınav başvurusu kabul edilen adayların, sınav esnasında yanlarında aşağıda belirtilen belgeleri bulundurmaları zorunludur.
-- Sınava Giriş Belgesi (internetten döküm olarak alınacaktır),
-- Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport.
Sınava katılan adayların ayrıca yanlarında yumuşak uçlu iki siyah kurşun kalem, leke bırakmayan iyi silen bir silgi ve kalem açacağı bulundurmaları gerekmektedir.

Sınavlarda hesap makinesi kullanılabilir. (alfabetik tuş takımına sahip olan hesap makineleri, databank, el bilgisayarı vb. özel elektronik donanımlar kullanılamaz. Hesap makinesinin sınav sırasında ödünç alınması, verilmesi veya değiştirilmesi yasaktır. Bu tür davranışta bulunanların sınavları geçersiz sayılır.) Sınavlarda tükenmez kalem kullanılmayacaktır.

Sınava Giriş Belgesini, yukarıda belirtilen kimlik belgelerinden biriyle birlikte gösteremeyenler sınava kabul edilmezler. İnternetten döküm olarak alınan

Sınava Giriş Belgesinin fotokopisi, faks ile gönderilmiş kopyası vb. belgeler kabul edilmez.

Copyright © 2002- 2015 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional