Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        26 Mayıs 2019 Pazar
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


TOEFL Başvuru İşlemleri

TOEFL Başvuru İşlemleri
Amerika veya Kanada'da iseniz 1-800-468-6335 nolu telefonu arayıp, kredi kartı ile ücretini ödeyerek kayıt yaptırabilirsiniz.

Türkiye'de teste girmek istiyorsanız; yapmanız gereken Toefl Avrupa ofisini telefonla arayarak gün almanızdır. Telefonda, size sorulan sorulara cevap verip ve test ücretini kredi kartı ile ödeyerek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Telefon Numarası Hollanda’dadır. 00 31-26-352-1577 (Arnhem, Netherlands) FAX: 31-26-352-1278

Ayrıca Toefl internet sitesinden International Test Scheduling Form unun bilgisayar çıktısını alarak faks veya posta ile Hollanda merkezine göndererek test günü alabilirsiniz.

Gerek telefonda gerekse Formu doldurarak yaptığınız başvuruda test merkezi ve testi almak istediğiniz günleri bildiriniz.
TOEFL IBT (Test of English as a Foreign Language – Internet-based Testing) başvurusu için öncelikle aşağıdaki linkten ETS’ye üye olmak gerekmektedir.

https://toefl-registration.ets.org/TOEFL...nPrompt.do

İsterseniz yine aynı linkten kayıt yaptırabilirsiniz.Ya da telefonla kayıt olabilirsiniz ancak bu yöntemde de ETS’ye üye olmak gerekmektedir.
TOEFL sınavına gün almak için 00 31 320 239 540 no’lu numarayı arayabilirsiniz. Ancak unutmayın ki karşınıza çıkacak TOEFL görevlisi ile İngilizce konuşacaksınız. Size, üye oluken verilen ETS ID numaranızı telefonda belirtmeniz istenecektir. Sonrasında istediğiniz gün ve yer sorulacak, verdiğiniz kredi kartı bilgileri onaylandığı taktirde de gün almış olacaksınız.

Copyright © 2002- 2015 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional