Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        8 Ağustos 2022 Pazartesi
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


ÜDS Geçersiz Başvurular

ÜDS Geçersiz Başvurular
Dolduruluşunda bir eksiklik ya da kural dışı bir durum görülmeyen Aday Bilgi Formları başvurunun tamamlanması için elektronik ortama aktarılır. Forma yazılan bilgilerin gerçeğe uygun olarak yazılması ve kodlanmasından aday sorumludur. Eksik ya da yanlış bilgilerden adayların yararına doğacak sonuçlar geçersiz sayılır, zararına olacak sonuçlar düzeltilmez. Adayın, yazdığı ve kodladığı bilgilerdeki eksik ve yanlışlardan doğacak sonuçlara itiraz etmeye hakkı yoktur. Aşağıda belirtilen durumlarda başvurular geçersiz sayılacak ve belgeler işleme konmayacaktır.

Aday Bilgi Formundaki bilgiler tam olarak, tükenmez veya dolmakalemle yazılıp kodlanmamışsa, Aday Bilgi Formunda yazılan ve kodlanan kimlikle ilgili bilgilerde eksiklik ya da tutarsızlık varsa, başvurular geçersiz sayılacak ve belgeler işleme konmayacaktır.

Copyright © 2002- 2015 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional