Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        27 Eylül 2020 Pazar
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


ALS Sınav Ücreti

ALS Sınav Ücreti

Sınava katılmak isteyen adaylar, ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticiliklerinden (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde oturanlar "Bedrettin Demirel Cad. No: 101 Lefkoşa-KKTC" adresindeki ÖSYM Temsilciliğinden) 2009 - ALS Kılavuzu ile Aday Bilgi Formundan oluşan başvuru evrakını, 3,00 TL karşılığında 23 Şubat - 13 Mart 2009 tarihleri arasında alacaklardır.

Sınava katılmak isteyen adaylar, 45,00 TL olan sınav ücretini 23 Şubat - 13 Mart 2009 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası şubelerine yatıracaklardır.

Adayların, sınav ücretini yatırmaları için ilgili banka şubesine gidip T.C. Kimlik Numaralarını, Ad ve Soyadlarını vermeleri yeterli olacaktır.

Bu kılavuzda belirtilen kurallara göre doldurulacak. Aday Bilgi Formunun ilgili alanı adayın öğrenim gördüğü ilköğretim okulu müdürlüğüne onaylatılacaktır. Okul onayı olmayan formlar işleme alınmayacaktır.

Adaylar, sınav ücretini yatırdıktan en az iki gün sonra özel kimlik belgesi ve Aday Bilgi Formu ile birlikte Başvuru Merkezine giderek, başvurularını internet aracılığıyla Başvuru Merkezi görevlisine, 13 Mart 2009 tarihi mesai bitimine kadar yaptıracaklardır. Başvuru Merkezine adayın kendisinin gitmesi zorunludur. Adayların fotoğrafları Başvuru Merkezi görevlisi tarafından çekilerek internetle ÖSYM kayıtlarına aktarılacaktır.

Aday Bilgi Formu adayda kalacaktır. Başvuruda 3,00 YTL olan Başvuru Hizmet Ücretide adaylar tarafından ödenecektir.

Copyright © 2002- 2015 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional