Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        1 Ağustos 2021 Pazar
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

Aio Sınav Giriş yerleri

Aio Sınav Merkezleri
Aio Sınav giriş yerleri için yapılması gerekenler aşağıda anlatılmıştır:
Açık İlköğretim Okulu, Kayıt Yenileme ve Yeni Kayıt İşlemlerinde tüm ilçe merkezlerini öğrenciler için sınava gireceği merkez olarak seçmesine izin verir. Dönem sınavı için sınav kütüğü oluşturulurken, kayıt yenileten ve yeni kayıt yaptıran öğrencilerimizin seçmiş oldukları sınav merkezlerinin öğrenci sayısı kontrol edilir. Bu sayılara göre Açık İlköğretim Okulu Müdürlüğü kesin sınav merkezlerini belirler. Eğer öğrencinin sınav merkezi olarak seçtiği yer yeterli öğrenci sayısına ulaşamamışsa, en yakın sınav merkezine yönlendirilir. Öğrenciler sınav yerlerini dönem sınavı tarihinden 10 gün öncesinde internet sayfamızdan takip ederek öğrenebilir.

Aio (Açıkilköğretim okulu sınav giriş yerlerinizi öğrenmek için http://aio.meb.gov.tr/aionet/ogr_login.aspx adresine girdikten sonra giriş kodu, T.C. kimlik No ve şifrenizi girerek sınava giriş yerinizi öğrenebilirsiniz.

Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız, Aio Öğrenci Büroları sayfamızı ziyaret ederek size en yakın büroya başvurarak şifrenizi öğrenmeniz gerekmektedir.

Copyright © 2002- 2015 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional