Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        21 Nisan 2019 Pazar
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

Mtss Puan Hesaplama

Mtss Puan Hesaplama
Adayların cevap kâğıdı iki adet optik okuyucu tarafından çift kontrol sistemiyle okutulacaktır.

Adayların derslere göre sorulara verdikleri doğru cevap sayıları tespit edilecek yanlış cevaplar dikkate alınmayacaktır. Tespit edilen doğru cevap sayıları üzerinden her bir ders için 100 puandan hesaplama yapılacaktır. Her ders için 100 üzerinden 70 puan barajını aşan aday başarılı sayılacaktır. Sınava giren adayların verdikleri cevapların dağılımları ve aldıkları puanlar ölçme değerlendirme tekniğine göre incelenecektir. Bu incelemelerden elde edilecek bulgular değerlendirilerek ikili veya toplu kopya çekildiği sonucuna varılması durumunda kopya eylemine karıştığı belirlenen adayların ilgili derslerinin cevapları iptal edilecektir.

Adayların kopya çekme girişiminde bulunmamaları, cevap kâğıtlarını başkalarının göremeyeceği şekilde tutmaları gerekmektedir. Sınavın geçersiz sayıldığı durumlarla ilgili olarak adaya işlem yapıldıysa bu durumlar da değerlendirmeyi etkileyecektir.

Copyright © 2002- 2015 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional