Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        18 Şubat 2019 Pazartesi
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

Ziyaret Sayısı : 2920
Haber Tarihi: 22.11.2011 10:43:44

Açıköğretim Lisesi Diplomaları Gönderildi

Açıköğretim Lisesi Diplomaları Gönderildi
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

23-24 Temmuz 2011 tarihinde yapılan Açık Öğretim Lisesi III. Dönem sınavları sonucunda mezun olmaya hak kazanan öğrencimizin diplomaları hazırlanarak, bulundukları illerin Koordinatör Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine gönderilmiştir. Mezun olan öğrencilerimiz diplomalarını, 23 Kasım 2011 Çarşamba gününden itibaren, ilgili bankalara (Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank) diploma harçlarını (10 TL) yatırarak, dekontları ile birlikte kendileri ya da vekalet verdikleri kişiler aracalığı ile bulunduğu yerdeki Koordinatör Halk Eğitim Merkezinden alabilirler.

Bulunduğunuz yerdeki koordinatör Halk Eğitim Merkezlerini görüntülemek için buraya tıklayınız.

Not: 12 Eylül ve 25 Eylül 2011 tarihinde yapılan ek sınavlar sonucunda mezun olmaya hak kazanan öğrencilerimizin diplomaları Koordinatör Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine Aralık ayının ilk haftası gönderilecektir.


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional