Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        18 Şubat 2019 Pazartesi
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

Ziyaret Sayısı : 17819
Haber Tarihi: 27.08.2008

Aol Ek Sınav Sonuçları Açıklandı

Aol Ek Sınav Sonuçları Açıklandı
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

16-17 Ağustos 2008 tarihinde yapılan Açık Öğretim Lisesi ek sınav sonuçlarını, sisteme girerek Öğrenci Genel Bilgiler menüsü altındaki Sınav Sonuçları seçeneğini tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Son sınav sonuçlarına göre mezun olmayı hak eden öğrencilerimizin diplomaları, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra (bu süreç yaklaşık 1 - 1,5 aydır) Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine gönderilecektir. Bu süreçten önce diploma almanız mümkün olmadığından, acil işlemlerde kullanılmak üzere ve mazeretinizi bildirmek koşulu ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlükleri tarafından hazırlanacak olan mezuniyet yazısını kullanabilirsiniz. (Not: Alacağınız belge diploma ya da çıkma yerine geçmez, sadece mezun olduğunuzu bildiren bir yazıdır.)


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional