Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        18 Şubat 2019 Pazartesi
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

Ziyaret Sayısı : 10426
Haber Tarihi: 30.04.2010 09:33:35

Aol Ders Seçimi Yapamayan Öğrencilerin Durumu

Aol Ders Seçimi Yapamayan Öğrencilerin Durumu
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

Yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemi yaptırarak (2009/2 döneminde Aktif konumda bulunan) 15-16 Mayıs 2010 tarihlerinde yapılacak II. dönem sınavlarına katılacak olan öğrencilerimizden bir kısmının ders seçmediği görülmüştür.

Derslerini seçmemiş öğrencilerimizin dersleri Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce atanmıştır. Ders seçme işlemi öğrencilerimizin sorumluluğunda olduğundan, bir veya birkaç ders seçen öğrencilerimizin seçilen derslerle ilgili bilgilerine dokunulmamıştır. Sınav evrakları hazırlandığından ders seçiminde değişiklik yapılamamaktadır. Bu durumda olan öğrenciler seçmiş oldukları derslerden sınava gireceklerdir.

Bundan böyle mağduriyet yaşanmaması için ders seçme işlemine daha fazla dikkat edilmesi (önce alan, ortak derslerini, daha sonra gerekirse seçmeli dersleri) ve zamanında (sınavdan 40 gün önce) ders seçme işlemini tamamlamanızı, önemle rica ederiz.


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional