Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        18 Şubat 2019 Pazartesi
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

Ziyaret Sayısı : 3637
Haber Tarihi: 03.08.2010 09:22:44

Aol Yedek Salon Duyurusu

Aol Yedek Salon Duyurusu
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

07-08 Ağustos 2010 tarihlerinde yapılacak olan III. dönem sınav giriş yerleri belirlendi. Öğrencilerimiz giriş belgelerinde belirtilen yerde(şehir) sınava girmek zorundadır. Ancak, öğrencinin durumu, aşağıdaki sıralanan maddelerden birini sağlaması halinde bulundukları bölgedeki yedek salonlarda sınava girebilirler.

1) Zorunlu ikamet değişikliği olanlar (Doğal afet, kendisinin, eşinin veya velisinin tayininin çıkması, askerlik vb. nedenlerle ikametini değiştirenler),

2) Folklor ve spor karşılaşmaları için başka bir ilde bulunanlar,

3) Sınav tarihinde başka bir ilde olup da yolculuk yapamayacağını sağlık kuruluşlarından alacağı raporla belgelendirenler,

Yukarıda belirtilen şartlardan birini taşıyanlar il/ilçe sınav yürütme kuruluna, sınav tarihinden en az bir gün önce müracaat etmeleri durumunda bulundukları bölgede yedek salonda sınava alınabileceklerdir.

NOT : Yukarıdaki şartlardan birini taşıyıp, Ankara'da ikamet eden ya da askerlik görevini Ankara'da yapan öğrencilerimiz yedek salon işlemleri için Gazi Hastanesi karşısında Konya yolu üzerinde bulunan Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Açık Öğretim Okulları İrtibat Merkezine (Halkla İlişkiler) 03 Ağustos 2010 tarihinden itibaren başvurabilirler.


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional