Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        18 Şubat 2020 Salı
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


YÖS Sınav Merkezleri

YÖS Sınav Merkezleri
Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı (YÖS) bu yıl Türkiye'de Ankara'da, Türkiye dışında da Kabil (Afganistan), Mezar-ı Şerif (Afganistan), Tiran (Arnavutluk), Bakü (Azerbaycan), Dakka (Bangladeş), Cakarta (Endonezya), Pretorya (Güney Afrika Cumhuriyeti), Almatı (Kazakistan), Nairobi (Kenya), 2 Bişkek (Kırgızistan), Beyrut (Lübnan), Üsküp (Makedonya), Kuala Lumpur (Malezya), Kahire (Mısır), Ulanbator (Moğolistan), Abuja (Nijerya), Taşkent (Özbekistan), Islamabad (Pakistan), Kazan (Rusya Federasyonu), Dakar (Senegal), Şam (Suriye), Duşanbe (Tacikistan), Bangkok (Tayland) ve Amman (Ürdün)'da aynı tarihte ve yerel saatlere göre aynı saatte yapılacaktır.

Her aday, Başvurma Belgesini doldururken sınava girmek istediği merkezi belirtir ve o merkezde sınava girer. Başvurma işleminden sonra adaylarca, sınava girmek istedikleri merkezlere ilişkin değişiklik istekleri işleme konulmaz.

Copyright © 2002- 2015 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional