Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        6 Haziran 2020 Cumartesi
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI

DPYB Sınav Ücreti

DPYB Sınav Ücreti
a. 2008 Devlet Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavına 5, 9, 10 ve 11’inci sınıflardan başvuracak adaylar; 10 (on) YTL sınav ücretini 14–25 Ocak 2008,
İlköğretim okullarının 6 ve 7’ınci sınıfından başvuracak adaylar ise; (SBS ile birlikte) 10 (on)YTL sınav ücretini 11–22 Şubat 2008,
İlköğretim okullarının 8’inci sınıfından başvuracak adaylar ise; (OKS ile birlikte) 20 (yirmi)YTL sınav ücretini 10–28 Mart 2008 tarihleri arasında yatıracaktır.

b. Adaylar sınav ücretlerini; T.C. Ziraat Bankası A.Ş., Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O veya Türkiye Halk Bankası A.Ş. şubelerinden “Kurumsal Tahsilât Programı” aracılığıyla, T.C. kimlik numarasına göre yatıracaktır.

c. Yurt dışından sınava başvuracak adaylar ücretini T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Beşevler Şubesi 5495221–5001 nolu hesaba yatıracaktır.

d. Adaylar, sınav ücreti yatırma işlemi için bankaya herhangi bir havale ücreti ve benzeri gider ödemeyecektir.

e. Banka dekontunda adayın T.C. kimlik numarası, adı, soyadı ve katıldığı sınavın açık adı bulunacaktır.

f. Adaylar ayrıca başvuru döneminde okul müdürlüğüne, kırtasiye, internet, fotokopi giderleri için okul aile birliği makbuzu karşılığında 2 (iki) YTL ödeyecektir.

g. Sınav ücreti kesinlikle bankaya yatırılacak; mektup, elden, internet bankacılığı veya EFT yoluyla sınav ücreti tahsil edilmeyecektir.

Sınav ücreti 2828 sayılı Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Kanunu kapsamına giren adaylardan alınmayacaktır.

Copyright © 2002- 2015 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional