Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        20 Eylül 2020 Pazar
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


Aöf Kayıt Tarihleri

Aöf Kayıt Tarihleri
İnternet Başvuru işlemleri: 25 Ekim 2010 Pazartesi günü başlayıp
26 Kasım 2010 Cuma günü saat 17.00’de sona erecektir.

Bu tarihten sonra İnternetten veya başka bir yöntemle başvuru yapılması mümkün değildir. Elektrik kesintisi, teknik arızalar veya İnternet hattınızın kesik olması nedeniyle başvuru yapamama durumunda kalmamanız için, başvurunuzu son günleri beklemeden yapınız. İnternetten başvuru süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.

İnternetten başvuru yapmayan adaylar kayıt yaptıramaz. İnternetten başvuru yapmak kayıt için yeterli değildir. Adaylar, Internet başvuru işlemi sonunda oluşturacakları “İnternet Başvuru Belgesi”nin yazıcı dökümünü alarak, “2010-2011 Öğretim Yılı Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri İnternet Başvuru, Kayıt Kılavuzu”nda açıklanan diğer kayıt belgelerini de hazırlayarak “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı”1. taksit ödemelerini Vakıfbank’a yaptıktan sonra illerdeki AÖF bürolarında kayıt yaptıracaklardır. “Internet Başvuru, Kayıt” ile “Öğrenci Kılavuzu”na http://www.anadolu.edu.tr adresindeki “Açıköğretim” “Kılavuzlar” linkinden ya da http://aofkayit.anadolu.edu.tr İnternet başvuru sitesinden ulaşılabilir.

Kayıt işlemleri: 25 Ekim 2010 Pazartesi günü başlayıp
23 Kasım 2010 Salı günü mesai saati bitiminde sona erecektir.
24, 25, 26 Kasım 2010 tarihlerinde mazeretli olanların kayıtları yapılacaktır.
Copyright © 2002- 2015 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional