Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        21 Nisan 2019 Pazar
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


Ziyaret Sayısı : 25858
Haber Tarihi: 18.09.2008

Açıköğretim - İktisat - İşletme Yeni Kayıt Duyurusu

Açıköğretim - İktisat - İşletme Yeni Kayıt Duyurusu
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

Bu duyuru, uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine;
1. 2008 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) ile yerleştirilen adayların (İngilizce Öğretmenliği Lisans, Bilgi Yönetimi Ön Lisans dahil),
2. AÖF Sınıf Öğretmenliği Lisans Tamamlama Programına başvuru hakkı bulunan adayların, “İnternet Başvuru” ve “Kayıt” işlemlerini kapsamaktadır.

Adayların kayıt işlemleri, “İnternet Başvuru” ve “AÖF Bürolarından Kayıt” olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecektir.
İnternet başvurusu http://aofkayit.anadolu.edu.tr adresinden yapılacaktır.
İnternet başvuru işlemleri; 22 Eylül 2008 Pazartesi günü başlayıp
17 Ekim 2008 Cuma günü saat 17:00’de sona erecektir.

Bu tarihten sonra İnternetten veya başka bir yöntemle başvuru yapılması mümkün değildir. Elektrik kesintisi, teknik arızalar veya İnternet hattınızın kesik olması nedeniyle başvuru yapamama durumunda kalmamanız için, başvurunuzu son günleri beklemeden yapınız. Yukarıdaki mazeretleri veya benzerlerini ileri sürerek süre uzatımı istenemez.
İnternetten başvuru yapmayan adaylar kayıt hakkını kaybederler. İnternetten başvuru yapmak kayıt için yeterli değildir. Adaylar, İnternet başvuru işlemi ile oluşturacakları “İnternet Başvuru Belgesi” nin yazıcı dökümünü alarak, adreslerine postalanan ve http://aofkayit.anadolu.edu.tr adresinde yayınlanmakta olan “2008-2009 Öğretim Yılı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Kayıt Kılavuzu”nda açıklanan diğer kayıt belgelerini de hazırlayarak kayıtlarını AÖF bürolarında yaptıracaklardır.

Kayıt işlemleri; 22 Eylül 2008 Pazartesi günü başlayacak,
13 Ekim 2008 Pazartesi günü mesai saati bitiminde sona erecektir.
14, 15, 16, 17 Ekim 2008 tarihlerinde mazeretli olanların kayıtları yapılacaktır.

Kayıt için adayların 22 Eylül - 13 Ekim 2008 tarihleri arasında Açıköğretim Fakültesi bürolarına bizzat başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar ise 14, 15, 16, 17 Ekim 2008 tarihleri arasında mazeretlerini kanıtlayan resmi belge ile kayıtlarını yaptıracaklardır. Mazeretli kayıt tarihleri içerisinde mazeretleri halen devam edenlerin kayıtlarını, tam olarak hazırlanan kayıt belgeleri ile mazeret belgesini büroya getiren yakınları yaptırabilecektir. 17 Ekim 2008 tarihinden sonra mazeret beyan ederek kayıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek ve kayıtları kesinlikle yapılmayacaktır. 11 Ekim 2008 Cumartesi günü AÖF Büroları kayıt işlemleri için açık olacak ve kayıt yapılacaktır.

Kayıt belgeleri eksik ise kayıt yapılmaz. Belgeleri tamamlamak üzere ek süre verilmez. Kayıt süresi uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun kaydını yaptırmayan adaylar fakülteye kayıt hakkını kaybederler ve herhangi bir hak iddia edemezler.
Posta ile kayıt yapılmaz. Kayıt belgelerini Anadolu Üniversitesi Rektörlüğüne, uzaktan eğitim sistemiyle öğretim yapan fakültelere, Üniversitemizin bir başka birimine veya başka kurumlara posta ile gönderen adayların kayıtları kesinlikle yapılmayacak ve belgelerinin kaybından Anadolu Üniversitesi sorumlu olmayacaktır.


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional