Ana Sayfa     |     Üyelik     |    Forum     |    Reklam     |     İletişim        20 Haziran 2019 Perşembe
Üye Olmak İçin Tıklayınız    Soru Sormak İçin Tıklayınız
facebook twitter
Kullanıcı Adı:   Şifre:   

DİL SINAVLARI


Ziyaret Sayısı : 25961
Haber Tarihi: 13.10.2010 13:05:14

Aöf İlahiyat Ön Lisans Programı Kayıt Yenileme

Aöf İlahiyat Ön Lisans Programı Kayıt Yenileme
Yorum Ekle
Print Out
Facebook
Twitter
Google
Digg
Del.ici.ous
Mynet Eksenim

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Ön Lisans Programı 2010-2011 öğretim yılından itibaren Dönemlik-Kredili Uzaktan Eğitim Ön Lisans Programlarına dahil edilmiştir. Bu konuya ilişkin ayrıntılı açıklama öğrencilerimizin adreslerine gönderilen mektupta ve http://ue.anadolu.edu.tr adresinde yapılmaktadır. Açıköğretim Fakültesi “İlahiyat Ön Lisans Programı”na kayıtlı öğrencilerin 2010-2011 öğretim yılı güz dönemi kayıt yenileme işlemleri;

   18 Ekim 2010 Pazartesi günü başlayacak
   23 Ekim 2010 Cumartesi günü sona erecektir.

 Güz dönemine kayıt yeniletmek isteyen öğrenciler, 2010-2011 öğretim yılı “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” 1. taksit ödemelerini T.C. kimlik numarası ile Vakıfbank İnternet Şubesinden, Vakıfbank ATM’lerinden, 4440724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından ve tüm Vakıfbank Şubelerinden 18-23 Ekim 2010 tarihleri arasında “Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Ödemeleri” hesabına yapabileceklerdir. Öğrenciler, bankadan aldıkları dekontun 2010-2011 öğretim yılı “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” 1. taksit ödemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidirler. Geçmiş öğretim döneminden borcu olup sadece bu borcu ödeyen öğrencilerin 2010-2011 öğretim yılı güz dönemine kaydı yenilenmez.

 Güz dönemi kayıt yenileme tarihleri içerisinde ödeme yapıldıktan sonra http://kayit.anadolu.edu.tr adresine girilerek “Bilgi Formunun Güncellenmesi” ve “Ders Ekle-Sil” işlemleri yapılabilir. Bilgi formunu güncellemeyen öğrenciler, 2010-2011 öğretim yılı Güz Dönemi ara ve dönem sonu sınavlarına, Fakültemiz kayıtlarındaki sınav merkezlerinde sınava girmeyi ve Ders Ekle-Sil işlemini yapmayan öğrenciler de atanmış dersleri kabul etmiş sayılırlar. 

 23 Ekim 2010 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve güz dönemi kayıt yenileme işlemi yapılmayacaktır. Güz dönemi kayıt yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı 1. Taksit” ödemelerini yapmayan öğrenciler, 2010-2011 öğretim yılı güz dönemi kayıt yenileme hakkını kaybederler.

 Güz döneminde kayıt yenileten öğrenciler, öğrenci kimlik/tanıtım kartına yapıştırılacak olan 2010-2011 öğretim yılı bandrolünü öğrenci kimlik/tanıtım kartı ile bağlı oldukları AÖF bürosuna başvurarak alacaklardır.
 
 Kayıt Yenileme, Program ve Öğrenci Kılavuzları öğrencilerin adreslerine gönderilmeyecektir. Kayıt Yenileme, Program ve Öğrenci Kılavuzlarına "http://ue.anadolu.edu.tr" adresinden ulaşılabilir.


İLETİŞİM
• Açıköğretim Öğrenci Bilgilendirme Merkezi: (222) 444 10 26
• Bulunduğunuz ildeki AÖF bürosuna 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
• http://www.anadolu.edu.tr adresindeki “Açıköğretim” “Büro Hizmetleri” linkinden AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirsiniz.
• E-posta: merkezburo@anadolu.edu.tr (e-postanıza ad, soyad ve T.C. kimlik numaranızı mutlaka yazınız.)


Okuyucu Yorumları

İlk Yorum Yazan Siz Olun

Copyright © 2002- 2010 Sinavlar.Net. Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim Sinavlar.Net sitesi yönetiminden izin alınmadıkça kullanılamaz, yazılı izin alındıktan sonra kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanabilir, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

    Web Stats    Valid HTML 4.01 Transitional